loading please wait..

Halloween

Więcej z sekcji Aktualności

ROK SZKOLNY 2019/2020

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Gdzie

Zajęcia grupowe prowadzimy w różnych placówkach (Warszawa i okolice). Możliwe są również zajęcia indywidualne – miejsce do ustalenia.

Kiedy

Terminy zajęć grupowych są zależne od konkretnej placówki. Z naszej strony dążymy do tego, aby były one zgodne z rozkładem dnia dziecka w przedszkolu lub szkole. W przypadku zajęć indywidualnych wspólnie ustalamy dogodne dni i godziny.

Kto

Dzieci w wieku przedszkolnym i licealnym. Ponieważ nasi lektorzy mają szerokie doświadczenie możliwe jest również prowadzenie zajęć dla dorosłych (np. w miejscu pracy).

Jak

1. Ustalamy terminy i lokalizację zajęć.
2. Otrzymujesz prostą i czytelną umowę. Wyślemy ją na podany przez Ciebie adres e-mail lub podpiszemy osobiście.
3. Umowę w postaci elektronicznej wydrukuj, podpisz i odeślij w wybrany sposób.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości skorzystaj z poniższych sposobów kontaktu.

koordynatorka zajęć przedszkolnych

Daria Borucka

660 595 939

sms

amdbiuro1@gmail.com

koordynatorka zajęć szkolnych

Patrycja Ilczewska

602 232 205

sms

mce.school.amd@gmail.com

Kim jesteśmy?

Moje Dziecko prowadzi działalność edukacyjną dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest emocjonalny, intelektualny i artystyczny rozwój dzieci.

 

 

Dlaczego my?

Jesteśmy najlepsi. Mamy wiedzę i doświadczenie, wiemy jak wpływać na twórczy rozwój dziecka. Dlatego rodzice, którzy nas znają, z istniejącej na rynku, bogatej oferty usług edukacyjnych, wybierają właśnie naszą firmę.

 

 

Co nowego?

Naszą szkołę języka angielskiego, MCE School, wyposażyliśmy w e-learningową platformę Moodle zawierającą treści edukacyjne, ćwiczenia i testy na wszystkich, prowadzonych przez nas, poziomach nauczania. Wprowadziliśmy jako nowość – kurs przygotowawczy do egzaminu z jęz. angielskiego na zakończenie szkoły podstawowej i do egzaminu FCE. Wzbogaciliśmy naszą ofertę edukacyjną dla dzieci o nowe kursy, takie jak: zajęcia artystyczne (warsztaty teatralne, ceramiczne, taneczne i twórczego myślenia) oraz zajęcia sportowe (kursy karate).

Szkoła języków obcych MCE School (‘Moje Dziecko’) prowadzi kursy w wielu szkołach od ponad 20 lat.
Lektorzy prowadzący zajęcia stale się rozwijają – firma zapewnia dziesiątki szkoleń, jak również sami lektorzy wykorzystują swoje zdolności i kreatywność podczas prowadzenia zajęć, dzięki czemu lekcje nie są nudne, nie ma rutyny, ciągle pojawia się coś nowego, co zaskakuje uczniów.
Podczas kursu dzieci są przygotowywane do egzaminów Cambridge (3 poziomy: STARTERS, MOVERS, FLYERS). Egzaminy są przeprowadzane za pośrednictwem British Council pod koniec drugiego semestru (maj/czerwiec). Egzaminy są płatne (ok. 250zł), cała suma jest przekazywana do BC.
Organizujemy bardzo dużo specjalnych spotkań, stwarzających naturalne sytuacje, w których dzieci mogą używać języka angielskiego, np. spotkania z native speaker’em, dzień kuchni brytyjskiej, zajęcia taneczne prowadzone w języku angielskim, wieczorki literackie i inne dni tematyczne.
Na koniec roku dzieci przygotowują dla rodziców teatrzyk, z użyciem zwrotów, słów, piosenek, których nauczyły się w ciągu roku
Zajęcia odbywają się na terenie szkoły, zazwyczaj plan układany jest tak, aby dzieci miały dodatkowy angielski przed lub zaraz po obowiązkowych zajęciach.

Kurs obejmuje realizację programu wg. podręcznika (z wyd. Cambridge, najczęściej jest to seria ‘Kid’s Box’, od poziomu ‘starter’ do ‘6’), oprócz tego do utrwalania materiału wykorzystujemy bezpłatną e-learningową platformę Moodle, na której znajdują się ćwiczenia i piosenki kompatybilne z podręcznikiem.
Zajęcia prowadzone są w małych grupach 6-8 osobowych, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości.
Semestr obejmuje 30 godzin lekcyjnych, rocznie 60 godzin (2 razy w tygodniu).
Kurs rozpoczyna się między ostatnim tyg. września a pierwszym tyg. października.

Więcej o zapisach

Poznaj naszą kadrę kierowniczą

Daria Borucka

Daria Borucka

Organizatorka zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym

Lektorka języka angielskiego.

Patrycja Ilczewska

Patrycja Ilczewska

Dyrektor placówki AMD

Anglistka, koordynatorka zespołu lektorów.

warsztaty twórczego myślenia

Warsztaty twórczego myślenia

Realizowane są przez dyplomowanych instruktorów arteterapii, którzy stosując w czasie zajęć zróżnicowane formy aktywności i ekspresji dzieci w zakresie plastyki, muzyki, dramy i eksperymentów małego naukowca, rozbudzają w nich ciekawość poznawczą, rozwijają wyobraźnię i wrażliwość artystyczną.

Więcej o warsztatach twórczego myślenia
warsztaty ceramiczne, plastyczne

Warsztaty ceramiczne, plastyczne

Warsztaty ceramiczne to ukierunkowane działania artystyczno-pedagogiczne w zakresie rozwoju wyobraźni, zdolności manualnych, ekspresji plastycznej i wrażliwości artystycznej dziecka. W czasie zajęć, przedszkolaki poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, techniki lepienia i techniki zdobienia. Praca z gliną uczy dziecko cierpliwości, skupienia, wpływa na jego harmonijny rozwój. Warsztaty prowadzone są przez instruktorów ceramiki artystycznej i arteterapii.

warsztaty podróżnicze, teatralne...

Warsztaty podróżnicze, teatralne…

Projekt warsztatów opiera się na ćwiczeniach dramowych, pantomimicznych, zabawach słowem i ze słowem, pracą z rekwizytami. Takie działania teatralne pobudzają kreatywność dziecka, wspierają jego rozwój poznawczy, emocjonalny, a także kształtują spontaniczność i otwartość. Zajęcia prowadzą instruktorzy teatralni z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

warsztaty taneczne i baletowe

Warsztaty taneczne i baletowe

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów tańca i baletu. Warsztaty wpływają na rozwój psychofizyczny dziecka, kształtują jego wrażliwość muzyczną i poczucie rytmu, inspirują dzieci do tworzenia własnych układów choreograficznych, rozbudzają zainteresowanie tańcem, a także budują w dzieciach wiarę w swoje możliwości i umiejętności taneczne.

Więcej o warsztatach tanecznych i baletowych
planeta sportu, judo, karate

Karate, judo

Zajęcia karate są ukierunkowane na konkretną dyscyplinę, początkowo elementy karate są wplecione w zabawy ruchowe, z czasem przedszkolaki nabierają umiejętności typowych dla tej sztuki walki – na etapie przedszkolnym są to zajęcia bezkontaktowe – dzieci uczą się poprawnych technik, jest dużo ćwiczeń wzmacniających rozciąganie. Chętne 6-letnie dzieci mają możliwość do przystąpienia do pierwszych egzaminów.

Więcej o karate, judo
planeta sportu

Planeta sportu

Planeta Sportu to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami różnych sportów, dzięki temu każdy przedszkolak ma okazje zapoznać się z różnymi aktywnościami, a instruktor szybko wychwycić w jakich obszarach można wspomóc dziecko.

Więcej o Planecie sportu

MCE

My Child English School jest szkołą języka angielskiego, specjalizującą się w nauczaniu dzieci i młodzieży, która od ponad 20 lat prowadzi kursy językowe w małych grupach na terenie Warszawy i jej okolic. MCE School działa w ramach Moje Dziecko.

Angielski dla dzieci w wieku szkolnym

chopiec1Kurs języka angielskiego oparty jest na najlepszych podręcznikach wydawnictw brytyjskich i autorskim programie nauczania. Uczestnicy naszych kursów otrzymują dostęp do  e-learningowej platformy edukacyjnej MCE School opartej na platformie Moodle. Dzięki temu nasza szkoła może prowadzić kurs języka angielskiego nowoczesną metodą Blended Learning tj. łączenia zajęć prowadzonych tradycyjnie – z udziałem lektora, z aktywnościami prowadzonymi zdalnie przy pomocy komputera. Umożliwia to lektorowi, w pracy z uczniem, indywidualizację procesu nauczania. Uczestnicy kursu korzystają z bogatego zestawu materiałów online, ułatwiających skuteczne utrwalenie przerobionego słownictwa, gramatyki i wyrażeń, w formie ciekawych tekstów, piosenek, różnorodnych ćwiczeń i krzyżówek. Pliki dźwiękowe umieszczone na platformie pozwalają uczniom opanować wymowę poznanych słówek oraz doskonalić umiejętności czytania nowych tekstów.

MCE School, w ramach programu „Advantage” przygotowuje swoich młodszych uczniów (w wieku 7 – 12 lat) do egzaminów YLE Cambridge, które wspólnie z British Council przeprowadza na terenie naszej szkoły. MCE School przygotowuje również młodzież szkolną do testów z języka angielskiego na zakończenie szkoły podstawowej, a także do egzaminu FCE (First Certificate English) w British Council.

dzieci maksymalnie w grupie

godzin lekcyjnych w semestrze, rocznie 60 godzin (2 razy w tygodniu)

Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym

chopiec2MCE School wprowadza przedszkolaków w świat języka angielskiego formami i metodami nauczania dostosowanymi do wieku i możliwości dzieci, wykorzystując ich naturalną ciekawość. Zachęcamy dzieci do nauki poprzez gry i zabawy, scenki rodzajowe, elementy dramy, odtwarzanie bajek. Staramy się, aby dziecko podczas zabawy, w czasie zajęć „zanurzyło” się (immersion) w nauczanym języku. Program nauczania dla najmłodszych to połączenie materiału językowego najlepszych podręczników wydawnictw brytyjskich i autorskich programów MCE School, w tym piosenek tworzonych wyłącznie dla naszych uczniów. Stosujemy różne, niekonwencjonalne metody utrwalania materiału językowego np. w czasie tzw. „dni specjalnych”. Dziecko ze swoim ulubionym pluszakiem odwiedza gabinet weterynarza lub bawi się w kucharza „gotując” wspólnie z innymi dziećmi, a czasie dnia bajki wkracza w zaczarowany świat bajek w języku angielskim. Na zakończenie kursu dzieci prezentują rodzicom swoje umiejętności językowe w formie grupowego występu.

MCE


 

CZYM SĄ DNI SPECJALNE?

Jest to urozmaicenie i rozszerzenie programu języka angielskiego. Jednocześnie stwarzają one okazję do komunikowania się w obcym języku w ciekawy i naturalny sposób.


PO CO ONE SĄ?

Poza ćwiczeniami mającymi za zadanie rozwój umiejętności językowych, dni te wspierają dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym dzięki zagadnieniom dotyczącym komunikacji międzyludzkiej i relacji w grupie.


RODZAJE DNI SPECJALNYCH:

Dzień Bajki
Halloween
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Podróżnika
Dzień Muzyki
Dzień Weterynarza
Dzień Świętego Patryka
Dzień Piosenki
Dzień Kucharza
Dzień Indianina

Dni specjalne

2019
Październik

Halloween

Listopad

Dzień Pluszowego Misia

Grudzień

Dzień Weterynarza

2020
Styczeń

Dzień Bajki

Luty

Dzień Indianina

Marzec

Dzień Świętego Patryka

Kwiecień

Dzień Muzyki/Dzień Piosenki

Maj

Dzień Kucharza

Czerwiec

Dzień Podróżnika


Dzień Świętego Patryka.

Czytaj więcej

Warsztaty twórczego myślenia.

Oto co powstaje ze współpracy zdolnych przedszkolaków i naszych inspirujących Instruktorek

Dzień Polarnego Misia.

Czytaj więcej

NASZA PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Internetowa platforma do nauki języka angielskiego w ramach MCE School

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   300-206   OG0-091   000-017   1z0-808   JN0-360   M70-101   300-135   70-270   70-177   NS0-157   000-080   642-732   1V0-601   9A0-385   CISM   JK0-022   70-487   SY0-401   70-246   300-208   350-080   CCA-500   000-089   ICBB   CISM   70-347   300-075   c2010-652   ICBB   LX0-103   70-246   70-413   350-030   MB2-707   c2010-652   2V0-621   200-355   220-802   1Z0-144   200-120   70-488   070-461   400-201   MB5-705   9L0-012   JK0-022   070-461   70-532   300-075   350-030   70-178