Oferta warsztatów ceramicznych

Serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty ceramiczne. Prowadzi je p. Ania posiadająca własną pracownię, piec, zajmująca się ceramiką zawodowo. Uwielbia wyzwalać proces twórczy w dzieciach i wspomagać je swoją wiedzą w procesie twórczym. Praca z gliny może być idealnym prezentem mp. na Dzień Mamy i Taty. Podwójne wypalanie i szkliwienie sprawi, że będzie to trwała pamiątka.

Proponujemy dwa warianty. Bardzo polecamy ten drugi, żeby dzieci mogły uczestniczyć w każdym etapie tworzenia, ale jeśli ze względów budżetowych wybiorą Państwo pierwszą opcję, zapewniamy, że wykonane praca w pełni zadowoli młodych artystów.

Przygotowanie ceramicznej miski – wariant 1

Ten wariant obejmuje jedne zajęcia w przedszkolu, podczas których dzieci popracują z gliną, lepią i udekorują miseczkę. Praca zostanie wypalona, pomalowana, szkliwiona i ponownie wypalona w pracowni. Po około trzech tygodniach prace zostaną przywiezione do przedszkola.

Przygotowanie ceramicznej miski – wariant 2

Ten wariant obejmuje dwa zajęcia w przedszkolu, podczas których dzieci popracują z gliną, lepią i udekorują miseczkę. Później zostanie ona wypalona w pracowni. Podczas drugich zajęć w przedszkolu dzieci ją pomalują i szkliwią. Potem ponownie zostanie wypalona w pracowni. Po około trzech tygodniach prace zostaną przywiezione do przedszkola.