W ramach współpracy z klubem sportowym LKS Urzecze Gassy do oferty zajęć włączamy atrakcje na pięknie położonym boisku piłkarskim. Dysponuje ono odpowiednim zapleczem do organizacji treningów, pikników i innych wydarzeń sportowych.

  • Woda bieżąca
  • Prąd
  • WC

Dzięki temu możemy zapewnić dzieciom, jak zawsze świetne, zajęcia sportowe w otoczeniu zielonej roślinności, śpiewu ptaków, z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy grupy przedszkolne na wycieczkę na nasze boisko, gdzie przygotujemy różne sportowe konkurencje i wyzwania. Gwarantujemy aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, dużo dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Budujemy w dzieciach pewność siebie, dbamy o ich ruchowy rozwój. Każde dziecko otrzyma od nas pamiątkowy medal i dyplom. Takie sportowe wydarzenie możemy poprowadzić również w ogrodzie przedszkolnym. Więcej o zajęciach w artykule Akademia futbolu.

Boisko Gassy

Obiekt znajduje się pod adresem Gassy 13E, 05-520 Gassy


Mapa obiektu z zaznaczonymi na pomarańczowo miejscami do parkowania
Mapa obiektu z zaznaczonymi na pomarańczowo miejscami do parkowania


Niedaleko znajduje się centrum handlowe Stara Papiernia. Polecamy wizytę na Gassach również w celach turystycznych. Okolica znakomicie nadaje się na wycieczki piesze i rowerowe. Można przepłynąć promem do Karczewa. Tuż obok boiska znajduje się plac zabaw.

Gassy

Skontaktuj się